MŪSŲ NAMUOSE SUSIDARANČIOS STAMBIAGABARITĖS ATLIEKOS:

smulkios statybos ir griovimo atliekos, automobilių padangos, makulatūra, plastiko, stiklo atliekos, nenaudojama buitinė technika (televizoriai, šaldytuvai, viryklės ir kt. įranga), baldai.

Informuojame, kad galima užsakyti SĮ ,,Kompata” teikiamą stambiagabaričių atliekų nuvežimo į  Utenos regiono atliekų centro Ignalinos didelių ir pavojingų atliekų priėmimo aikštelę paslaugą. Atliekų pakrovimu ir iškrovimu aikštelėje turi pasirūpinti paslaugos užsakovas. Jis turi dalyvauti ir atliekų pridavime, nes fiziniams asmenims nustatytą atliekų kiekį (žiūrėti apačioje) galima priduoti nemokamai. Juridiniams asmenims ši paslauga yra mokama.
SĮ ,,Kompata” teikiamų paslaugų įkainių galite teirautis tel. 8 686 50 124 arba el. paštu gintaras@kompata.lt

Utenos regiono atliekų centro Ignalinos didelių ir pavojingų atliekų priėmimo aikštelėje Ignalinos rajono gyventojai nemokamai gali palikti buitines pavojingas atliekas.

Buityje susidarančių atliekų kiekiai, priimami iš gyventojų į atliekų priėmimo ir laikino saugojimo aikšteles (Utenos regioninio atliekų tvarkymo centro informacija)

Adresas: Švenčionių g. 31, Ignalina. https://uratc.lt/fiziniams-asmenims/

Darbo laikas:

I – nedirbame
II – 9:00 – 18:00
III – 9:00 – 18:00
IV – 9:00 – 18:00
V – 9:00 – 18:00
Pietūs – 13:00 – 14:00
VI – 8:00 – 17:00
Pietūs – 12:00 – 13:00
VII – nedirbame

Kaip rasti

LR Aplinkos ministerija rekomenduoja karantino laikotarpiu gyventojams didelių gabaritų atliekų surinkimo ir žaliųjų (biologiškai skaidžių) atliekų kompostavimo aikštelėmis naudotis tik esant būtinam atvejui.

Esant neatidėliotinam poreikiui naudotis minėtomis atliekų surinkimo aikštelėmis, gyventojai, kaip rekomendavo Vyriausybė, turėtų dėvėti apsaugines veido kaukes arba respiratorius, arba kitas nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.