Gerb. klientai, rūšiavimo konteineriai (stiklo pakuočių ir plastiko, popieriaus, metalo pakuočių) bus tuštinami nuo spalio 3 d.
Klientų (kurie naujai gavo konteinerius) prašome nuo 2023-10-03 dienos 7:00 val. išstumti rūšiavimo konteinerius prie važiuojamosios kelio dalies (kur stumiate ir mišrių komunalinių atliekų konteinerius).
Konteineriai nebus ištuštinti tą pačią dieną, laikykite ištrauktus konteinerius tol, kol jų neaptarnausime.
Jeigu Jūsų rūšiavimo konteineris bus neaptarnautas, rasite informacinį lapuką, kad jame esančios atliekos išrūšiuotos neteisingai. Tinkamai išrūšiuokite atliekas ir jos bus surinktos kito vežimo metu pagal grafiką.

Ačiū už supratingumą.

Šis grafikas skirtas tik tiems klientams, kurie jau turėjo rūšiavimo konteinerius!
Antrinių žaliavų rūšiavimo konteinerių išvežimo grafikas 2023 metams
SĮ ,,Kompata” individualių valdų gyventojams 2023 metais nemokamai dalins 𝐩𝐥𝐚𝐬𝐭𝐢𝐤𝐨, 𝐩𝐨𝐩𝐢𝐞𝐫𝐢𝐚𝐮𝐬, 𝐦𝐞𝐭𝐚𝐥𝐨 ir atskirus 𝐬𝐭𝐢𝐤𝐥𝐨 pakuočių atliekoms skirtus konteinerius. Kadangi papildomai bus išdalinta 8000 vnt. konteinerių, tai antrinių žaliavų grafikas metų bėgyje gali keistis.
Antrinėms žaliavoms skirti konteineriai išduodami ir aptarnaujami nemokamai.
Daugiau informacijos teikiama telefonu 8 686 52 176, el. paštu paslauguadministravimas@kompata.lt

SĮ ,,Kompata” atkreipia individualiai atliekas rūšiuojančių gyventojų dėmesį:

tais atvejais, kai, surinkdamas antrines žaliavas iš individualių atliekų rūšiavimo konteinerių įmonės darbuotojas pastebi, kad konteineryje sukauptos antrinės žaliavos nėra atskirtos nuo mišrių komunalinių atliekų, toks konteineris netuštinamas, o ištuštinamas kitą mėnesį, kai važiuoja pagal grafiką ir tik tuomet, kai atliekos būna teisingai surūšiuotos. Individualaus naudojimo antrinių žaliavų konteineriai (kitaip vadinami pakuočių konteineriais) yra skirti tik metalo, popieriaus ir plastiko (bet ne stiklo) atliekoms.

Kaip rūšiuoti?