ANTRINIŲ ŽALIAVŲ SURINKIMO IŠ INDIVIDUALAUS NAUDOJIMO KONTEINERIŲ 2021 METŲ GRAFIKAS (paspaudus ant nuorodos, atsidarysite dokumentą pdf formatu)

 

DĖMESIO! SĮ “Kompata” prašo antrinėms žaliavoms ir komunalinės atliekoms skirtus konteinerius išstumti ir palikti VISAI DIENAI visiems kas juos turi – nepriklausomai nuo to, ar jie bus užpildyti atliekomis, ar ne, nes atliekų išvežimo dieną konteineriai bus žymimi specialiais lipdukais.

Individualaus naudojimo antrinių žaliavų konteinerių šiuo metu SĮ “Kompata” neišduoda.

Antrinių žaliavų, kaip ir komunalinių atliekų surinkimo iš individualių konteinerių grafikai skelbiami SĮ “Kompata” tinklalapyje:

http://www.kompata.lt/antrini-aliav-i-individuali-konteiner

Ačiū, kad naudojatės mūsų teikiamomis paslaugomis

SĮ “Kompata” administracija

 

Kituose Ignalinos rajono kaimuose antrinių žaliavų surinkimo paslauga kol kas nėra teikiama, tačiau gyventojai antrinėms žaliavoms (popieriui, plastikui ir metalui) skirtus konteinerius gali gauti atvykę į SĮ “Kompata” (Ažušilės g. 20, Ignalina) arba tuomet, kai įmonės darbuotojai, iš anksto paskelbtu laiku, atvyksta dalinti konteinerių į seniūnijos centrą, o esant poreikiui, ir į kaimus.

Antrinėms žaliavoms skirti konteineriai išduodami ir aptarnaujami nemokamai.

Tais atvejais, kai, surinkinėdami antrines žaliavas iš individualių atliekų rūšiavimo konteinerių įmonės darbuotojas pastebi, kad konteineryje sukauptos antrinės žaliavos nėra atskirtos nuo mišrių komunalinių atliekų, toks konteineris netuštinamas, o ištuštinamas kitą mėnesį, kai važiuoja pagal grafiką ir tik tuomet, kai atliekos būna teisingai surūšiuotos. Individualaus naudojimo antrinių žaliavų konteineriai (kitaip vadinami pakuočių konteineriais) yra skirti tik metalo, popieriaus ir plastiko (bet ne stiklo) atliekoms.

Daugiau informacijos teikiama telefonu 8-686-52176, el.paštu paslauguadministravimas@kompata.lt

SĮ “Kompata” atkreipia individualiai atliekas rūšiuojančių gyventojų dėmesį:

tais atvejais, kai, surinkinėdami antrines žaliavas iš individualių atliekų rūšiavimo konteinerių įmonės darbuotojas pastebi, kad konteineryje sukauptos antrinės žaliavos nėra atskirtos nuo mišrių komunalinių atliekų, toks konteineris netuštinamas, o ištuštinamas kitą mėnesį, kai važiuoja pagal grafiką ir tik tuomet, kai atliekos būna teisingai surūšiuotos. Individualaus naudojimo antrinių žaliavų konteineriai (kitaip vadinami pakuočių konteineriais) yra skirti tik metalo, popieriaus ir plastiko (bet ne stiklo) atliekoms.

Kaip rūšiuoti?

SĮ „Kompata“ administracija