Jūs esate: Antrinių žaliavų iš individualių konteinerių išvežimo grafikas
___________________________________________________________

ANTRINIŲ ŽALIAVŲ IŠ INDIVIDUALAUS NAUDOJIMO KONTEINERIŲ METINIS GRAFIKAS (dokumentas pdf formatu)

RUGPJŪČIO MĖNESIO ANTRINIŲ ŽALIAVŲ VEŽIMO GRAFIKAS

SĮ "Kompata" antrines žaliavas iš individualaus naudojimo konteinerių rugpjūčio mėnesį veš tokiu grafiku:

Kazitiškio seniūnijoje - rugpjūčio 11 d.;

Dūkšto seniūnijoje - rugpjūčio 11 d.;

Vidiškių seniūnijoje - rugpjūčio 25 d.;

Ignalinos mieste Vilniaus - Budrių - Ažušilės gatvių kvartale - rugpjūčio 25 d.;

Ignalinos miesto Geležinkelio - Turistų - Smėlio gatvių kvartale - rugpjūčio 28 d.;

Ignalinos seniūnijoje (įskaitant Palūšę) - rugpjūčio 28 d.

DĖMESIO! SĮ "Kompata" prašo antrinėms žaliavoms ir komunalinės atliekoms skirtus konteinerius išstumti ir palikti VISAI DIENAI visiems kas juos turi - nepriklausomai nuo to, ar jie bus užpildyti atliekomis, ar ne, nes atliekų išvežimo dieną konteineriai bus žymimi specialiais lipdukais.

 Norinčius gauti antrinių žaliavų konteinerius (jie išduodami ir tuštinami nemokamai) kviečiame atvykti į SĮ "Kompata", adresu Ažušilės g. 20, Ignalina.

Antrinių žaliavų, kaip ir komunalinių atliekų surinkimo iš individualių konteinerių grafikai skelbiami SĮ "Kompata" tinklalapyje

http://www.kompata.lt/antrini-aliav-i-individuali-konteiner

Ačiū, kad naudojatės mūsų teikiamomis paslaugomis

SĮ "Kompata" administracija

Antrinės žaliavos (pakuočių atliekos) iš individualaus naudojimo atliekų rūšiavimo konteinerių renkamos Ignalinos mieste ir Kazitiškio seniūnijoje (tame tarpe ir Grybėnų kaime).

Kituose Ignalinos rajono kaimuose antrinių žaliavų surinkimo paslauga kol kas nėra teikiama, tačiau gyventojai antrinėms žaliavoms (popieriui, plastikui ir metalui) skirtus konteinerius gali gauti atvykę į SĮ "Kompata" (Ažušilės g. 20, Ignalina) arba tuomet, kai įmonės darbuotojai, iš anksto paskelbtu laiku, atvyksta dalinti konteinerių į seniūnijos centrą, o esant poreikiui, ir į kaimus.

Antrinėms žaliavoms skirti konteineriai išduodami ir aptarnaujami nemokamai.

Tais atvejais, kai, surinkinėdami antrines žaliavas iš individualių atliekų rūšiavimo konteinerių įmonės darbuotojas pastebi, kad konteineryje sukauptos antrinės žaliavos nėra atskirtos nuo mišrių komunalinių atliekų, toks konteineris netuštinamas, o ištuštinamas kitą mėnesį, kai važiuoja pagal grafiką ir tik tuomet, kai atliekos būna teisingai surūšiuotos. Individualaus naudojimo antrinių žaliavų konteineriai (kitaip vadinami pakuočių konteineriais) yra skirti tik metalo, popieriaus ir plastiko (bet ne stiklo) atliekoms.

Daugiau informacijos teikiama telefonu 8-686-52176, el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 


SĮ "Kompata" atkreipia individualiai atliekas rūšiuojančių gyventojų dėmesį:

tais atvejais, kai, surinkinėdami antrines žaliavas iš individualių atliekų rūšiavimo konteinerių įmonės darbuotojas pastebi, kad konteineryje sukauptos antrinės žaliavos nėra atskirtos nuo mišrių komunalinių atliekų, toks konteineris netuštinamas, o ištuštinamas kitą mėnesį, kai važiuoja pagal grafiką ir tik tuomet, kai atliekos būna teisingai surūšiuotos. Individualaus naudojimo antrinių žaliavų konteineriai (kitaip vadinami pakuočių konteineriais) yra skirti tik metalo, popieriaus ir plastiko (bet ne stiklo) atliekoms

Kaip rūšiuoti

SĮ „Kompata“ administracija

 


Savivaldybės įmonė „Kompata“
Adresas: Ažušilės g. 20, LT-30127 Ignalina
Tel. (8 386) 52 095,
el. p. ignalina@kompata.lt
Įmonės kodas 155402647
PVM kodas LT554026410