Jūs esate: Antrinių žaliavų iš individualių konteinerių išvežimo grafikas
___________________________________________________________

ANTRINIŲ ŽALIAVŲ IŠ INDIVIDUALAUS NAUDOJIMO KONTEINERIŲ METINIS GRAFIKAS (dokumentas pdf formatu)

Antrinės žaliavos (pakuočių atliekos) iš individualaus naudojimo atliekų rūšiavimo konteinerių renkamos Ignalinos mieste ir Kazitiškio seniūnijoje (tame tarpe ir Grybėnų kaime).

Kituose Ignalinos rajono kaimuose antrinių žaliavų surinkimo paslauga kol kas nėra teikiama, tačiau gyventojai antrinėms žaliavoms (popieriui, plastikui ir metalui) skirtus konteinerius gali gauti atvykę į SĮ "Kompata" (Ažušilės g. 20, Ignalina) arba tuomet, kai įmonės darbuotojai, iš anksto paskelbtu laiku, atvyksta dalinti konteinerių į seniūnijos centrą, o esant poreikiui, ir į kaimus.

Antrinėms žaliavoms skirti konteineriai išduodami ir aptarnaujami nemokamai.

Tais atvejais, kai, surinkinėdami antrines žaliavas iš individualių atliekų rūšiavimo konteinerių įmonės darbuotojas pastebi, kad konteineryje sukauptos antrinės žaliavos nėra atskirtos nuo mišrių komunalinių atliekų, toks konteineris netuštinamas, o ištuštinamas kitą mėnesį, kai važiuoja pagal grafiką ir tik tuomet, kai atliekos būna teisingai surūšiuotos. Individualaus naudojimo antrinių žaliavų konteineriai (kitaip vadinami pakuočių konteineriais) yra skirti tik metalo, popieriaus ir plastiko (bet ne stiklo) atliekoms.

Daugiau informacijos teikiama telefonu 8-686-52176, el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 


SĮ "Kompata" atkreipia individualiai atliekas rūšiuojančių gyventojų dėmesį:

tais atvejais, kai, surinkinėdami antrines žaliavas iš individualių atliekų rūšiavimo konteinerių įmonės darbuotojas pastebi, kad konteineryje sukauptos antrinės žaliavos nėra atskirtos nuo mišrių komunalinių atliekų, toks konteineris netuštinamas, o ištuštinamas kitą mėnesį, kai važiuoja pagal grafiką ir tik tuomet, kai atliekos būna teisingai surūšiuotos. Individualaus naudojimo antrinių žaliavų konteineriai (kitaip vadinami pakuočių konteineriais) yra skirti tik metalo, popieriaus ir plastiko (bet ne stiklo) atliekoms

Kaip rūšiuoti

SĮ „Kompata“ administracija

 


Savivaldybės įmonė „Kompata“
Adresas: Ažušilės g. 20, LT-30127 Ignalina
Tel. (8 386) 52 095,
el. p. ignalina@kompata.lt
Įmonės kodas 155402647
PVM kodas LT554026410